První počítání

První počítání - Lenka Procházková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Procházková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
První počítání.pdf


Chcete si knihu přečíst?První počítání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Procházková. Číst První počítání Online je nyní tak snadné!

POPIS


S touto knížkou, která je určena předškolákům ve věku od 3 let, si můžete spolu s vaším dítětem začít procvičovat základní početní úkony. Nenásilnou formou ho tak seznámíte s čísly, probudíte v něm zájem o počty a zkusíte si počítat od jedné do deseti. U každého čísla je uvedena básnička, která ho vtipně doplňuje a motivuje k povídání o obrázku. Nová ediční řada Předškoláček, určená pro děti předškolního věku a jejich rodiče, přináší říkanky, básničky, veselá zvířátka, zajímavé úkoly, to vše vycházející z pravých českých reálií. Naše barevné knížky s veselými obrázky jsou zdrojem zábavy i poučení, mohou se stát odrazovým můstkem na cestě vašich dětí do světa literatury a poznání.


... o Vojtovi a Andulce On-line knížka, která se dá vytisknout ... cvičení-testy ... . Obsahuje šest stran textu psaného velkými tiskacími písmeny. V knížce jsou i cvičení na grafomotoriku, děti tam najdou i další úkoly. Pracovní listy jsou uloženy ve formátu PDF vhodném pro tisk. PDF soubor se otevře po kliknutí na obrázek. Pracovní list č. 1 - počítání příkladů v oboru 0 až 20, doplňování částí příkladů, doplňování znamének v příkladech. Počítání do 9. Posloupnost čísel. Sčítání a odčít ... Pracovní listy pro 1. třídu - matematika - počítání do 20 ... ... . Počítání do 9. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 9. Počítáme do 10. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 10. Číselná řada 0 - 20. Počítání do 20. Posloupnost čísel. Sčítání a odčítání do 20. Sčítání a odčítání do 2...SOUVISEJÍCÍ KNIHY