Vzestup a pád K. H. Franka

Vzestup a pád K. H. Franka - Jana Divišová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Divišová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzestup a pád K. H. Franka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzestup a pád K. H. Franka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Divišová. Číst Vzestup a pád K. H. Franka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vydejme se spolu po stopách podivného člověka - Karla Hermanna Franka. Připomeňme si jeho dětská léta a podívejme se, kam směřovaly jeho další kroky. V dospělosti se stal jedním z prvních mužů tzv. protektorátu - nejprve ve funkci státního tajemníka a později dokonce ve funkci státního ministra. Měl ve svých rukou osudy nespočetného množství českých lidí, do nichž díky svému působení získal výstižnou přezdívku "Krvavý pes Frank". Zjistěme, z jakého podhoubí vyrůstala jeho velikost, která byla ve skutečnosti malostí. Pokusme se pochopit, co všechno naduté nacistické moci obětoval.


...a pád K.H.Franka | Postava K. H. Franka patří v kontextu novodobých českých dějin k těm nejrozporuplnějším ... vzestup - ABZ slovník českých synonym ... . Dosud se o tomto druhém muži protektorátu hovořilo převážně jako o bestiálním vrahovi bez špetky lidského svědomí a zbabělci. Aniž bychom se chtěli dotknout citů potomků jeho obětí, ve skutečnosti ... Hledáte Vzestup a pád K. H. Franka od Jana Vašinová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Vzestup a pád K. H. Franka Autor: Divišová, Jana Nakladatel: BVD Bondy - Antonín Bora ... Vzestup a pád K. H. Franka - Jana Divišová - Megaknihy.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Vzestup a pád K. H. Franka Autor: Divišová, Jana Nakladatel: BVD Bondy - Antonín Boraň EAN: 9788087090268 ISBN: 978-80-87090-26-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2010 Český náro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY