Linie a dráty

Linie a dráty - Karel Malich, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Karel Malich,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Linie a dráty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Linie a dráty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Malich,. Číst Linie a dráty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mapuje tvorbu dvou předních českých umělců Zdeňka Sýkory a Karla Malicha. Tato publikace vznikla jako doprovodný katalog k výstavě Zdeněk Sýkora, Karel Malich: Dialog, která se podle časopisu Dolce Vita zařadila k nejlepším výstavám roku 2009. Koncepci této společné výstavy připravil významný německý teoretik Hans-Peter Riese. Je založena na porovnání vývoje obou umělců v posledním dvacetiletí.Sýkora se představil výběrem z obrazů, v nichž pracuje s barvami a liniemi. Každému obrazu odpovídá „drátěný“ objekt od Karla Malicha, který pracuje s liniemi protínajícími prostor. Srovnání vyznívá zajímavě v tom, že formálně příbuzná díla mají odlišná východiska.


... Linie a dráty | Karel Malich . Linie a dráty | ... Za svobodné Brno - YouTube ... ... -Peter Riese. Je založena na porovnání vývoje obou umělců v posledním dvacetiletí. Sýkora se představil výběrem z obrazů, v nichž pracuje s barvami a liniemi.Každému obrazu odpovídá „drátěný" objekt od Karla Malicha, který pracuje s liniemi protínajícími prostor. Linie a draty. Nalezeno: 16 produktů. Lucide 79166/18/12 LED přisazené stropní svítidlo Casper 6x18W|3000K|IP44 . Belgické linie na stropě Tento designový lust ... Linie a dráty levně, cena 499 Kč | Srovnání cen zboží ... . Belgické linie na stropě Tento designový lustr CASPER I Stropní L LED 18W 3000K IP44 D3 Lucide rozzáří celý váš pokoj. Návrháři kladli při výrobě přisazeného světla důraz na jedinečný a elegantní vzhled. Linie a dráty Autor Karel Malich. Mapuje tvorbu dvou předních českých umělců Zdeňka Sýkory a Karla Malicha. Tato publikace vznikla jako doprovodný katalog k výstavě Zdeněk Sýkora, Karel Malich...SOUVISEJÍCÍ KNIHY