Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny

Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny - Veronica Stallwood | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Veronica Stallwood
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronica Stallwood. Číst Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své přítelkyně Rose dozví, že ji její muž Theo opustil, netuší, že stojí na počátku nového kriminálního případu. Theo totiž neodešel s prázdnou. Při svém odchodu si nezapomněl vzít cennou sbírku emailových nádob z Roseina rodinného majetku. Rose, která se náhle ocitá ve finanční tísni, je zoufalá. Kate Rose slíbí, že jí pomůže získat ztracené nádoby zpět. Události však naberou nečekaný spád a záhy je jedna z Kateiných kamarádek nalezena mrtvá. Kate se rozhodne začít pátrat na vlastní pěst, i když tuší, že jejím protivníkem je bezohledný vrah.


...a se jmenuje Prokletá sbírka, v originále Death and the Oxford Box, a patří do série Oxfordské zločiny ... Kauzy z Bostonu / Boston Legal (TV seriál) (2004) | ČSFD.cz ... . Překlad Tomáše Butaly vychází z pravděpodobně prvního vydání u HEADLINE BOOK PUBLISHING v Londýně z roku 1994. Autorka, i hlavní postava této knihy - Kate Ivory, patří mezi mé oblíbenější. ... Prokletá sbírka - Oxfordské zločiny Autor: Stallwood, Veronica Nakladatel: MOBA EAN: 9788024338170 ISBN: 978-80-243-3817- Originál: Death and the Oxford Box Překlad: Butala, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) > Prokletá sbírka Oxfordské zločiny-20% sleva. Kniha: Prokletá sbírka Oxfordské zločiny Au ... Tomáš Butala (Translator of Mokrá ryba) ... . vydání) > Prokletá sbírka Oxfordské zločiny-20% sleva. Kniha: Prokletá sbírka Oxfordské zločiny Autor: Veronica Stallwood. Když se spisovatelka Kate Ivoryová od své p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY