Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 - Kateřina Hlínová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Hlínová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Hlínová. Číst Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2007-2009 Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí již čtvrtý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených na pravidelných setkáních této organizace. Tentokrát publikace mapuje semináře z období od prosince 2007 do prosince 2009 a je rozdělena do dvou částí. První oddíl je věnován odborným teoretickým přednáškám, které se zabývají různými aspekty češtiny jako cizího jazyka. Patří sem např. příspěvky věnující se problematice výslovnosti, osobě učitele, jeho roli ve vyučování či vhodnosti a dostatečnosti jeho přípravy na interkulturní výuku. Druhá část sborníku obsahuje množství prakticky zaměřených materiálů, jež si kladou za cíl poradit a pomoci učitelům češtiny pro cizince v jejich výuce a podpořit jejich činnost. Zájemci zde najdou mimo jiné celou řadu dobrých nápadů, například jak využít video v hodinách češtiny či jak pracovat s učebními texty pro rozvíjení sociokulturní kompetence, v neposlední řadě pak také několik zajímavostí o multikulturní výuce na ZŠ.


... asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 ... ... . O NÁS. Probíhající projekty; Ukončené projekty ... Pro školní rok 2019/2020 jsme připravili již pátý ročník Cyklu školení pro začínající učitele češtiny jako cizího jazyka, na který bychom Vás velmi rádi pozvali. Termíny konání: 14. 9. 2019, 9. 11. 2019, 8 ... Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) 2016: Možno zakoupit zde: odkaz V pořadí již jedenáctý sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka (AUČCJ) nabízí všem zájemcům další pečlivě připravený výběr z příspěvků přednesených během roku 2016 na společných pravidelných setkáních. Martina Tomancová (ed.): Sborník Asociace uč ... AUČCJ ... . Martina Tomancová (ed.): Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 V pořadí již jedenáctý sborník Asociace učitelů češtiny jako...SOUVISEJÍCÍ KNIHY