S hausbótem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal

S hausbótem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal - Harald Böckl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Harald Böckl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
S hausbótem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal.pdf


Chcete si knihu přečíst?S hausbótem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Harald Böckl. Číst S hausbótem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal Online je nyní tak snadné!

POPIS


Speciální tipy a podrobné informace vytvořily z této knihy "S hausbótem po Irsku" nepostradatelného pomocníka při výběru oblasti dovolené s hausbótem. Současně obsahují popisy plavebních tras a přilehlých regionů s jejich zajímavostmi. Historické zajímavosti, tamní anekdoty a podrobnosti ze stavby a historie plavebních kanálů, přehledné i podrobné mapy jsou rovněž obsahem této knihy. Obsahují i cestovní zprávy a osobní zážitky "hausbótařů", kteří plavbu v těchto regionech již absolvovali a svým osobitým stylem popsali. Množství fotografií přiblíží příslušnou krajinu a její obyvatele z trochu jiné strany.


...tem po Irsku: Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal ... S hausbótem po Irsku. Erne, Shannon, Link, Grand Canal ... ... . Harald Böckl Nakladatel: Edition Hausboot Böckl 2010 1 recenze. Sojka hlídačka ... S hausbótem po Irsku Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata ... S hausbótem po Irsku . Speciální tipy a podrobné informace vytvořily z této knihy "S hausbótem po Irsku" nepostradatelného pomocníka při výběru oblasti dovolené s hausbótem. Současně obsahují popisy plavebních tras a přilehlýc ... S hausbotem po holandsku harald bockl | Sleviste.cz ... . Současně obsahují popisy plavebních tras a přilehlých regionů s jejich zajímavostmi. Historické zajímavosti, tamní anekdoty a podrobnosti ze stavby ... Kniha: S hausbótem po Irsku -- Erne, Shannon, Link, Grand Canal, Royal Canal - Harald Böckl Fungujeme! Vá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY