Lvi z Al-Rasanu

Lvi z Al-Rasanu - Guy Gavriel Kay | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Guy Gavriel Kay
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lvi z Al-Rasanu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lvi z Al-Rasanu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Guy Gavriel Kay. Číst Lvi z Al-Rasanu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Spisovatel G.G.Kay potvrzuje své mistrovství v novém úchvatném epickém fantasy románu. Paralelu k politické situaci ve Španělsku 12. století zde tvoří mocné království, toužící znovu připojit ke své zemi kdysi ztracenou oblast nejednotných knížectví. Al-Rassan, domovina tří odlišných kultur, je zemí úchvatné krásy a divoké historie. Mír mezi Džaddity (paralela ke křesťanům), Ašarity (muslimové) a Kindathy (židé) je vratký a nejistý a válka je všudypřítomným temným stínem, který na jedné straně rozděluje národy, a na druhé k sobě přitahuje jedince mimořádného charakteru: Ašaritu Ammara ibn Khaírana - básníka, diplomata a vojáka; Džadditu Rodríga Belmonta - nejlepšího vojevůdce své doby, a vynikající kindathskou lékařku Džehane bet Išak.Jejich životy se navzájem proplétají v řadě pozoruhodných událostí, které vedou Al-Rassan do svaté války. Román, přízračně evokující středověké Španělsko, je hluboce dojímavým, vzrušujícím příběhem o lásce, porušených slibech loajality, a o tom, co se stává, když se mocní rozhodnou ve jménu náboženství obnovit - nebo zničit - svět.


...-Rasanu Autor: Kay, Guy Gavriel Nakladatel: Talpress EAN: 9788071973379 ISBN: 978-80-7197-337-9 Originál: Lions of Al-Rassan Překlad: Březáková, Hana Popis: 1× kniha, brožovaná, 544 stran, česky Rozměry: 12,8 × 19,9 cm Rok vydání: 2008 (1 ... Guy Gavriel Kay - LVI Z AL-RASSANU | Nakladatelství Talpress ... . vydání) Lvi z Al-Rasanu Autor Guy Gavriel Kay. Spisovatel G.G.Kay potvrzuje své mistrovství v novém úchvatném epickém fantasy románu. Paralelu k politické situaci ve Španělsku 12. století zde tvoří mocné království, toužící znovu připojit ke své zemi kdysi ztracenou oblast nej ... Lvi z Al-Rasanu Guy Gavriel Kay. Lvi z Al-Rasanu. Guy Gavriel Kay. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čte ... Lvi z Al-Rasanu ... . století zde tvoří mocné království, toužící znovu připojit ke své zemi kdysi ztracenou oblast nej ... Lvi z Al-Rasanu Guy Gavriel Kay. Lvi z Al-Rasanu. Guy Gavriel Kay. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.6 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný. S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY