Femme fatale

Femme fatale - Jiří Kratochvil | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Kratochvil
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Femme fatale.pdf


Chcete si knihu přečíst?Femme fatale ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Kratochvil. Číst Femme fatale Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Femme fatale má dvě části: první je příběhem mimořádně úspěšné spisovatelky, která se po roce 1989 stane z člověka na okraji společnosti, málem houmlesáka,primadonou, alemimořádný společenský úspěch ji postupně vede do etické propasti,katastrofy. Závěrečné kapitoly první části jsou blízké antické tragédii, která vše zničí, rozmetá. Druhá, katarzní část (stejně obsáhlá jak ta první) je vlastně obráceným zrcadlem první části, hrdinka v ní prochází snad peklem a očistcem a řečeno jinými slovy, možná černým tunelem, na jehož konci je snad světlo. První část je drsně realistická, druhá fantaskně imaginativní. Odehrává se v první polovině devadesátých let v Brně. Závěrečná kapitola první části pak v současnosti, v roce 2009.


...fatale is an archetypal character of literature and art ... Femme Fatale - All The Tropes ... .. Femme Fatale may also refer to: . Books. Femme Fatales (comics), a group of Marvel Comics supervillains Femme Fatales, American men's magazine; Femme Fatales, Iron Man novel by Robert Greenberger; Film and television. Femme Fatale, 2002 film directed by Brian De Palma; Femme Fatale, 1991 American drama starring Colin Firth Directed by Brian De Palma. With Rebecca Romijn, Antonio Banderas, Peter Coyote, ... Femme fatale - Wikipedia ... . With Rebecca Romijn, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney. A woman tries to straighten out her life, even as her past as a con-woman comes back to haunt her. Femme fatale definition is - a seductive woman who lures men into dangerous or compromising situations. How to use femme fatale in a sentence. Femme Fatales is an anthology television series, inspired by the men's magazine of th...SOUVISEJÍCÍ KNIHY