Datum narození: a jeho vliv na náš charakter

Datum narození: a jeho vliv na náš charakter - Jitka Kadlecová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Kadlecová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Datum narození: a jeho vliv na náš charakter.pdf


Chcete si knihu přečíst?Datum narození: a jeho vliv na náš charakter ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Kadlecová. Číst Datum narození: a jeho vliv na náš charakter Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete se dozvědět něco o charakteru svém či lidí, kteřívám vstupují do života?V tom případě držíte ve svých rukou tu správnou knihu,která sestává: o z charakterových vlastností, které vám dává do vínku váš den a měsíc narození o z charakterových vlastností, kterými vás obohatil váš příslušný rok narození Hledejte tedy své klady a snažte se je ukázat světu. Hledejte své zápory a usilujte se jich zbavit dříve, než vás pohltí. Život přeje připraveným a proto si hledejte k sobě ty správné lidi a važte si jejich kladů. Zavčas odložte růžové brýle a vnímejte i jejich zápory. Uchovejte si však naději, že stejně jako vy můžete zapracovat na svých slabostech, mohou tak učinit i druzí.


...NAROZENÍ a jeho vliv na náš charakter ... Kniha Datum narození a jeho vliv na náš charakter - 2 ... ... . ... Kalendář - den narození a náš charakter Hodnota čísla dne data narození nese značný podíl na charakteru jedince. Samozřejmě se význam čísla mění s určitým ţivotním rytmem a s dalšími prvky celého data narození. Proto nelze například všechny lidi narozené kaţdého ... Kniha: Datum narození -- a jeho vliv na náš charakter - Jitka Kadlecová ... Ke knize "Datum narození -- a jeho ... Datum narození a jeho vliv na náš charakter - Jitka ... ... ... Ke knize "Datum narození -- a jeho vliv na náš charakter" doporučujeme také: Andělské karty Virtue, Doreen Cena: 302 Kč Jméno je váš osud Karolinss, Camila Cena: 49 Kč Učebnice Numerologie Datum narození: a jeho vliv na náš charakter (978-80-87419-00-7) Kniha - autor Jit...SOUVISEJÍCÍ KNIHY