JFK 23 - Apokalypsa: Agent JFK 23

JFK 23 - Apokalypsa: Agent JFK 23 - Jaroslav A. Polák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav A. Polák
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
JFK 23 - Apokalypsa: Agent JFK 23.pdf


Chcete si knihu přečíst?JFK 23 - Apokalypsa: Agent JFK 23 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav A. Polák. Číst JFK 23 - Apokalypsa: Agent JFK 23 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na tom, že jeden z paralelních světů díky rychle narůstající vnitřní nestabilitě nevyhnutelně spěje ke svému konci – k naprostému zhroucení reality, by nebylo nic výjimečného, kdyby ovšem špičky Agentury nezjistily, že jejich úhlavní nepřítel X-Hawk chystá vpravdě husarský kousek: unést odtud samotného Antikrista, a využít jej ke svým temným záměrům. Do tajné operace v apokalyptickém světě jsou vysláni JFK (inkognito), komtesa Andrea de Villefort a mág Baltazar dos Santos. Jejich prvořadým úkolem je zabránit únosu Antikrista za každou cenu – a cena, kterou zaplatí za to, že budou muset ve vyšším zájmu vstoupit do služeb démonického diktátora, bude vysoká.


...- Apokalypsa. Agent JFK 23 - Jaroslav A. Polák ... Agent JFK 01: Pašerák - nový ... . Do tajné operace v apokalyptickém světě jsou vysláni JFK (inkognito), komtesa Andrea de Villefort a mág Baltazar dos Santos. 134 Kč . Více informací . Podobné fráze: apokalypsa agent jfk 023 ... 23. kniha v sérii Agent John Francis Kovář. O čem je kniha Apokalypsa? Na tom, že jeden z paralelních světů díky rychle narůstající vnitřní nestabilitě nevyhnutelně spěje ke svému konci - k naprostému zhroucení reality, by nebylo nic výjimečného, kdyby ovšem špičky Agentury nezjistily, že jejich úhlavní nepřítel X-Hawk chystá vpravdě husarský kousek: unést ... Agent JFK 2. Nie ma krwi bez ognia. by Miros ... Agent JFK série | Databáze knih ... ... Agent JFK 2. Nie ma krwi bez ognia. by Miroslav Žamboch. 3.44 · 147 Ratings · 8 Reviews · published 2005 · 3 editions JFK 23 - Apokalypsa - Jaroslav Polák ....SOUVISEJÍCÍ KNIHY