Co dělat, když firma přestane růst

Co dělat, když firma přestane růst - Steve McKee | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Steve McKee
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co dělat, když firma přestane růst.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co dělat, když firma přestane růst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve McKee. Číst Co dělat, když firma přestane růst Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jednou z největších výzev každého manažera a podnikatele je dosahování stálého a ziskového růstu. Není však žádnou výjimkou, když se růst zastaví, a to ani u nejlépe řízených firem. V dnešním obtížném ekonomickém prostředí to platí dvojnásob. Tato knížka je praktickou příručkou pro ředitele, manažery a podnikatele, kteří čelí zastavení růstu, i pro ty, kteří se tomu chtějí vyhnout. Zjistíte, že za stagnující růst většinou nemůže špatný management ani chybná strategie, ale přirozené tržní síly a dynamika řízení firem, které zůstávají dlouho bez povšimnutí a jsou velice destruktivní. Přičemž ať se v okolí firmy děje cokoliv, to důležité je uvnitř. Interní faktory rozhodují o úspěchu či neúspěchu zdolání výzvy, jakou je stagnující růst. Autor předkládá ověřené a praktické rady, jak rozhodující věci změnit a růst znovu nastartovat. Vychází přitom z reálných dat a uvádí mnoho příkladů z praxe.


...Co dělat, když firma přestane růst (Steve McKee) ... Konkurz: co dělat, když firma neplatí - Slovácký deník ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Co dělat, když firma přestane růst Jednou z největších výzev každého manažera a podnikatele je dosahování stálého a ziskového růstu. Není však žádnou výjimkou, když se růst zastaví, a to ani u... Co dělat, když firma přestane růst. ... 6.4 Když firma ztratí nervy, je na čase jednat 98 7 Marketingová nestálost 101 7.1 Konzistentnost si žádá disciplínu 108 7.2 Fra ... Max Payne: Co dělat, když nejde zvuk ... .1 Konzistentnost si žádá disciplínu 108 7.2 Fragflace 111 7.3 Chci to hned 112 7.4 Konzistentní přístup je nezbytný 113 8 Začarovaný kruh 115 Home Uncategorized Co dělat, když firma přestane růst. Co dělat, když firma přestane růst. 14,24 ... Co dělat, když firma přestane růst 14,24 € Objednať knihu; Tajomstvo bohatého života (e...SOUVISEJÍCÍ KNIHY