Přiznat vinu

Přiznat vinu - Martin Goffa | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Goffa
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přiznat vinu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přiznat vinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Goffa. Číst Přiznat vinu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie, která by k ní policii přivedla. O dvaadvacet let později jiná žena podléhá zákeřné nemoci a její beznadějně stav vyprovokuje k činu muže, který ví, co se té dávné deštivé noci událo. Pravda, jež vyplouvá na povrch, s sebou však nepřináší úlevu a vykoupení, nýbrž jen další bolest a několik podob smrti.


...část knihy (Dívka v parku) mi přijde výrazně lepší, než druhá (Přiznat vinu) ... Přiznat pracovní chybu, nebo nepřiznat. Jak reagovat, radí ... ... . U vyšetřování sedí logika, nikde se nepřehání, je vidět, že to psal někdo, kdo se v oboru vyzná. Naopak, jakmile se z toho začne stávat údajně thriller, již logika sedí mnohem méně, jednání postav je méně pochopitelné ... Otázka zní, jak můžeme my, křesťané, vzbudit v židovském národě žárlivost? - Tím se dostáváme k dalšímu bodu, a tím je otázka, jak zacházíme s vinou. Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I ... Přiznat vinu - Martin Goffa | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Jedné deštivé červencové noci roku 1996 mizí v Praze beze stopy mladá žena. I přesto, že se okamžitě rozbíhá intenzívní pátrání, není nalezena jediná indicie... Přiznat vinu není tak úplně detektivka v pravém slova smyslu a ani thrillerem bych to nenazvala. Spí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY