Říše slonoviny: Temerarie 4.

Říše slonoviny: Temerarie 4. - Naomi Noviková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Naomi Noviková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Říše slonoviny: Temerarie 4..pdf


Chcete si knihu přečíst?Říše slonoviny: Temerarie 4. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Naomi Noviková. Číst Říše slonoviny: Temerarie 4. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve čtvrté části dračího cyklu se Laurence a Temeraire po dramatickém návratu z Asie připojují ke zbytku "dračích sil" v Británii. Snaží se šířit v britské společnosti povědomí o ceně, inteligenci a ušlechtilosti draků, které lidé vnímají jen jako zvířata a nebezpečné válečné stroje. Budoucnost jejich vlasti je ohrožena, protože Napoleon chystá invazi. Ohrožena je nicméně i existence samotných draků: zabíjí je záhadná choroba. Laurence a Temerairao odvelí do Afriky, kde mají pátrat po léku. Dostanou se však i na stopu plánům, které ohrožují dračí populaci neméně. Vychází ve spolupráci s nakladatelstvím Triton.


... informace o produktu Kniha Říše slonoviny, Temeraire 4 ... Slonovití - Wikipedie ... . díl, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Říše slonoviny, Temeraire 4. díl. Říše slonoviny Autor: Noviková, Naomi Nakladatel: Argo Triton EAN: 9788025702727 ISBN: 978-80-257-0272-7 Originál: Empire of Ivory Překlad: Pinta, Kamil Popis: 1× kniha, vázaná, 295 stran, česky Rozměry: 17 × 23,6 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Říše slonoviny: Temerarie 4. Ve čtvrté č ... Rise slonoviny temeraire 4 dil | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... . vydání) Říše slonoviny: Temerarie 4. Ve čtvrté části dračího cyklu se Laurence a Temeraire po dramatickém návratu z Asie připojují ke zbytku "dračích sil" v Británii. Snaží se šířit v britské společnosti povědomí o ceně, inteligenci a ušlechtilost...SOUVISEJÍCÍ KNIHY