Zkáza řádu

Zkáza řádu - Jack Whyte | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Whyte
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zkáza řádu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zkáza řádu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Whyte. Číst Zkáza řádu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sir William Sinclair je oddaným služebníkem templářského řádu, avšak to, čemu zasvětil celý život, má vbrzku skončit v krvi a plamenech. Francouzskému králi Filipovi Sličnému je trnem v oku nezměrné bohatství, které se templářům podařilo nashromáždit, a tak proti nim osnuje zdrcující úder, jehož rozsah a sílu si sotva kdo dokáže představit. Sir William ovšem ví, že největší bohatství Řádu nepředstavuje zlato, nýbrž tajemný poklad, který už po staletí stráží členové prastarého bratrstva. Kdyby se ocitl v nesprávných rukou, mohla by se otřást v základech i samotná křesťanská církev. Jakmile vyjdou Filipovy úklady najevo, uprchlí členové Řádu naleznou útočiště ve Skotsku, které stále bojuje s Angličany o nezávislost. Tamní král Robert Bruce vítá každého nového bojovníka ve svých řadách, ale sir William se rozhodne jeho výzvu nevyslyšet. Ví totiž, že se musí postavit do čela rozvráceného bratrstva a nalézt nové zásady, podle nichž budou moci někdejší templáři žít.


...áza Řádu Přidat komentář. Bolomsson ... Soutěž o knihu Zkáza templářů (Michael Haag) | Klub knihomolů ... . 1 01.02.2019. Tak mám tuto trilogii o templářích úspěšně za sebou. ... A začala Zkáza. Když jste kolegům z divadla poprvé sdělovali nápad na seriál, jaké byly reakce? To je myslím otázka na režiséra, ale já si pamatuji na první schůzku ve složení Martin Myšička, Ivan Trojan, Miroslav Krobot a já, kde byly už na stole dva díly, Šmejdi a AIDS, a začaly se vymýšlet náměty dalších dílů. Pompeje (italsky Pompei, latinsky Pompe ... Zky Shan W Mtb Sna3yy | Zla Krv | Pages Directory ... . Pompeje (italsky Pompei, latinsky Pompeii) byly starověké město v oblasti metropolitního města Napoli.Staly se jedním ze starořímských měst v Neapolském zálivu v císařské provincii Italia (dnes region Kampánie, Itálie), která byla roku 79 našeho letopočtu zničena výbuchem sopky Vesuv.V roce 1997 byly Pompeje zapsány na Seznam svět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY