Moderní astrologie a hermetika I.díl

Moderní astrologie a hermetika I.díl - Jan Frank | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Frank
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní astrologie a hermetika I.díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní astrologie a hermetika I.díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Frank. Číst Moderní astrologie a hermetika I.díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní astrologie a hermetika - Radixová medicína©je nový, komplexní lékařský a psychologický diagnostický a terapeutický systém, který spojuje obrovský potenciál klasické medicíny, farmakologie, biochemie, lékařské genetiky a psychologie s úplně novým pohledem na skutečnost v tom nejobecnějším fyzikálním, psychologickém i filozofickém smyslu slova. Umožňuje každému člověku bez rozdílu rasy, národnosti, vzdělání nebo náboženského vyznání nastoupit cestu k trvalému fyzickému i psychickému zdraví. První díl pojednává o vibračních polích Slunce, Luny, Merkura a Venuše a jejich návaznostech na fyziologické a patologické procesy probíhající v lidském organizmu a v lidské psychice.V roce 2010 vydává nakladatelství RJ ART již druhé rozšířené vydání prvního dílu.To jerozšířeno o 100 stran. Autor knihu strukturálně přepracoval a přidal nejnovější poznatky této rozvíjející se nové vědy. Navíc je kniha doplněna dvěma rejstříky a novou grafikou.


... astrologie a hermetika - Radixová medicína© je nový, komplexní lékařský a psychologický diagnostický a terapeutický systém, který spojuje obrovský potenciál klasické medicíny, farmakologie, biochemie, lékařské genetiky a psychologie s úplně novým pohledem na skutečnost v tom nejobecnějším fyzikálním, psychologickém i filozofickém smyslu ... Frank Jan - knihkupectví Beletrie.eu ... ... Druhý díl Moderní astrologie a hermetiky předkládá odborné i laické veřejnosti nový ... Moderní astrologie a hermetika II.díl Radixová medicína. Čtenářské recenze ... I. Díl je skvělý, druhý jsem zatím nečetl ale věřím, že dosahuje stejných kavlit.Co se hudby týče, považuji Jana Franka za jednoho z ... Kupte titul Moderní astrologie a hermetika I. díl (Jan Frank) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte ... Moderní astrologie a hermetika 1. díl - knihkupectví ... ... ... Moderní astrologie a hermetika II.díl Radixová medicína. Čtenářské recenze ... I. Díl je skvělý, druhý jsem zatím nečetl ale věřím, že dosahuje stejných kavlit.Co se hudby týče, považuji Jana Franka za jednoho z ... Kupte titul Moderní astrologie a hermetika I. díl (Jan Frank) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY