Pokušitelka

Pokušitelka - Lisa Jackson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lisa Jackson
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pokušitelka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pokušitelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lisa Jackson. Číst Pokušitelka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladá a půvabná lady Morwenna se snaží dobře vládnout svému panství, ale do cesty se jí staví jedna překážka za druhou. A když na její hrad Calon přinášejí zkrvaveného válečníka, Morwenna v něm pozná Carricka z Wybrenu, muže, jenž ji připravil o panenství, zlomil jí srdce a navíc čelí obvinění z hrozivých zločinů. Morwenna váhá: je Carrick přítel, nebo nepřítel? Může mu věřit, anebo by ho měla přiřadit k početnému zástupu mužů, kteří si myslí, že žena není schopna vládnout? Zatímco dny ubíhají, zraněný bojovník pookřává a v hradní paní znovu probouzí někdejší city a vášně, jimž není snadné odolat. A jako by to nebyl sám o sobě těžký úděl, Morwenna musí společně s Carrickem čelit dalšímu nebezpečí: chodbami hradu se pohybuje člověk, jenž si nechává říkat Vykupitel. Jde za svým nekalým cílem a nelítostně se zbavuje každého, kdo se mu postaví do cesty. Spolu s ním přichází touha, smrt… a možná i nové začátky. Další knihy této autorky najdete v nabídce vydaných titulů, oddíl Napětí i Romantika.


...telka book. Read 55 reviews from the world's largest community for readers ... What We Do in the Shadows - TheTVDB.com ... . Mladá a půvabná lady Morwenna se snaží dobře vládnout svému panství, al... Pokušitelka - příhodný název pro toto dílo. Morwenna, která mě ve Zrádkyni připadala jako zpovykaná dámička, se vybarvila a to v tm pravém slova smyslu. Uznávám, křivdila jsem jí. Kniha mě bavila, líbilo se mi propletení osudů, dokonce jsem se přistila, že nejen že tajím dech při napínavých scénách, ale při ... Pokušitelka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliograf ... Medieval Trilogy: Pokušitelka - bazar | Databáze knih ... ... Pokušitelka. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY