Přechodem bez obav

Přechodem bez obav - Tomáš Fait | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Fait
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přechodem bez obav.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přechodem bez obav ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Fait. Číst Přechodem bez obav Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stárnutí populace mění strukturu společnosti. Ženy stále delší část svého života prožívají v období nedostatku ženských pohlavních hormonů - estrogenů, a tak čelí nejen obtížím spojeným s jejich akutním nedostatkem, ale i zrychlení stárnutí organismu. Kvalita života se staví do středu zájmu společnosti zaměřené na výkon, a tím i medicínského oboru klimakterická medicína. Cílem knihy je objasnit laické veřejnosti fyziologii i patofyziologii klimakteria a předvést současné možnosti léčby hormonální i nehormonální, léčbu pomocí přípravků OTC a alternativní metody léčby. Upozornit na rizika tohoto období, možnosti jejich prevence úpravou životního stylu a na přínos preventivních a screeningových programů v tomto věku. Kniha je určena především ženám nejen v období menopauzy a jejich rodinám a blízkým, může být však užitečná i pro odbornou veřejnost.


...řechodem bez obav - Tomáš Fait. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... 3 typy antikoncepce po styku koupíte bez receptu - Vitalia.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Přechodem bez obav - Fait Tomáš, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Přechodem bez obav - Fait Tomáš. Zboží ze stejné kategorie - Přechodem bez obav Cardiovascular Surgery - učební texty Univerzit ... Kniha: Přechodem bez obav - Tomáš Fait | Knihy.ABZ.cz ... . Zboží ze stejné kategorie - Přechodem bez obav Cardiovascular Surgery - učební texty Univerzity Karlovy v Praze The history of surgical approaches to many diseases spans several centuries. Kniha Přechodem bez obav na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY