Avengers: Poslední návštěva

Avengers: Poslední návštěva - Paco Medina, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paco Medina,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Avengers: Poslední návštěva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Avengers: Poslední návštěva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paco Medina,. Číst Avengers: Poslední návštěva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velký návrat velkého týmu! V podání jednoho z nejpopulárnějších scenáristů současnosti, Jasona Aarona! A bude to velké! Přichází tým složený z Thora, Iron Mana, Black Panthera, Doctora Strange, Ghost Ridera, She-Hulk, Captaina Ameriky a Captain Marvel… a proti nim stojí jejich nejsilnější protivníci vůbec – šest set metrů vysocí vesmírní bohové zvaní Nebešťané. A jaké má plány Loki? První kniha z nové řady!


... a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír ... Kulturninovinky.cz • AVENGERS: Nejslavnější hrdinové světa ... ... ... Všechny informace o produktu Komiks Avengers 1: Poslední návštěva, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Avengers 1: Poslední návštěva. Avengers: Endgame (2019) CZ dabing HD trailer #2 Totalfilm.cz. ... aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder Avengers 1: Poslední návštěva. Avengers 1 ... Avengers | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... .cz. ... aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder Avengers 1: Poslední návštěva. Avengers 1: Poslední návštěva 389 K č -15 % 389 Kč ... Avengers: poslední návštěva jsou veskrze průměrnou jednohubkou, kterou stěží vezmete do ruky dvakrát. Přímočarý děj našlapaný akcí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY