Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska

Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska - Jaroslav Klenovský | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Klenovský
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Klenovský. Číst Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Památky židovské kultury – svědci letité historie komunity – představují jednu z dříve opomíjených, dnes jistě právem ceněných součástí spektra hmotných pamětihodností naší minulosti. Historické podmínky uplynulých staletí vždy jasně určovaly charakter židovského osídlení. A od něho se pak odvíjelo pojetí (stáří, vzhled, velikost apod.) nemovitých památek. Jen některé z nich se dochovaly až dodneška. Ambicí tohoto encyklopedického svazku je popsat židovské nemovité památky na území Moravy a Slezska v komplexnosti, tzn. ty dochované i ty již zaniklé. Je však nutno si uvědomit, že naše vědění prochází stálým vývojem, kdy se objevují nové poznatky a ty staré se musejí přehodnocovat. Text v knize je doplněn více než tisícem dobových i nových fotografií a kreseb.


...edie židovských památek Moravy a Slezska Památky židovské kultury - svědci letité historie komunity - představují jednu z dříve opomíjených, dnes jistě právem ceněných součástí spektra ... Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska ... ... ... Všechny informace o produktu Kniha Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska. Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska Autor: Klenovský, Jaroslav Nakladatel: Grada EAN: 9788027106424 ISBN: 978-80-271-0642-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 385 stran, česky Rozměry: 21 × ... Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska ... ... . Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska Autor: Klenovský, Jaroslav Nakladatel: Grada EAN: 9788027106424 ISBN: 978-80-271-0642-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 385 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Encyklopedie židovských památek Moravy a Slezska - Jaroslav Klenovský Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doru...SOUVISEJÍCÍ KNIHY