Kryštofův Vzdušný zámek

Kryštofův Vzdušný zámek - Ladislav Karpianus | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Karpianus
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kryštofův Vzdušný zámek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kryštofův Vzdušný zámek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Karpianus. Číst Kryštofův Vzdušný zámek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kryštof je úplně obyčejný kluk, i když trochu samotář. Bydlí s mamkou a taťkou v Praze, ve škole mu to moc nejde, a protože nechce hrát s klukama fotbal, nemá žádné kamarády. Ale jedné noci objeví ve svých snech cosi nevídaného a nečekaného. Tak pojďte spolu s ním tento svět objevovat. Svět, ve kterém můžete popustit uzdu své fantazii a stvořit cokoliv se vám zamane. Vstupte do báječné země, kde místo sněhu padá šlehačka a místo vody teče limonáda. Ale také do světa, ve kterém se s příchodem Kryštofa začíná kdesi v podzimním lese rozpínat děsivý stín.


...ryštofův Vzdušný zámek Přidat komentář ... Jana Trojanová | Jana Trojanová - herečka a moderátorka. ... . Yanna0. 21.02.2014. Abych pravdu řekla, mám z této knihy také rozporuplný pocit. ... Kryštofův Vzdušný zámek. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kryštofův Vzdušný zámek. 353 To se ... Kryštofův Vzdušný zámek - Ladislav Karpianus | Databáze knih ... . ... Kryštofův Vzdušný zámek. 353 To se mi líbí. Kryštofův Vzdušný zámek Autor: Ladislav Karpianus Ilustrace: Peter Uchnár Nakladatelství: Albatros media a.s. Kryštofův Vzdušný zámek. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba )...SOUVISEJÍCÍ KNIHY