Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe

Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe - Jaroslav Štěpaník | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Štěpaník
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Štěpaník. Číst Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste vedoucím pracovníkem či manažerem ve vedoucí funkci? Pak je tato kniha určena právě vám. Velmi čtivou formou přibližuje nejčastější omyly, chyby a opomenutí, kterých se dopouštějí právě nadřízení ve vedoucích funkcích při jednání se svými podřízenými (ať už se to týká oceňování, komunikace, porad, školení, motivace a mnoho dalšího). Publikace vychází nejen z psychologických poznatků, ale zejména z praxe, s níž se autor setkával v různých firmách, kde působil jako lektor a trenér praktických psychologických dovedností.


...tější chyby a omyly manažerské praxe Jste vedoucím pracovníkem či manažerem ve vedoucí funkci? Pak je tato kniha určena právě vám ... Vedenie ľudí v praxi - Uniknihy.sk - Online knihy ... . Velmi čtivou formou přibližuje nejčastější omyly, chyby a... > Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe ... Velmi čtivou formou přibližuje nejčastější omyly, chyby a opomenutí, kterých se dopouštějí právě nadřízení ve vedoucích funkcích při jednání se svými podřízenými (ať už se to týká oceňování, komunikace, porad, školení, motivace a mnoho dalšího). ... NEJÈASTÌJŠÍ CHYBY A OMYLY MANAŽERSKÉ PRAXE Vydala Grada Publishing, a.s. U Prùhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: ... Nejčastější chyby a omyly manažerské praxe | Knihy Grada ... . ... NEJÈASTÌJŠÍ CHYBY A OMYLY MANAŽERSKÉ PRAXE Vydala Grada Publishing, a.s. U Prùhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 4035. publikaci Odpovìdná redaktorka Mgr. Iva Krejèová, Ph.D. Sazba a z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY