Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami

Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami - Sherre Hirsch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sherre Hirsch
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sherre Hirsch. Číst Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na obtížná životní období lze nahlížet různým způsobem. Autorka této knihy je nepovažuje za překážky, ale za „prahy“. Přirovnává život k přebývání v domě s mnoha místnostmi, do nichž můžeme vkročit teprve po překonání a zpracování příslušného prahu, tj. životní křižovatky. Sedm kapitol, psaných s typickým laskavým humorem a nadhledem, se zabývá tím, jak s co nejmenší újmou překonat důležité životní mezníky a přechodové situace, pozitivní i negativní, ať už se jedná o narození dítěte, sňatek, úmrtí blízké osoby nebo ztrátu zaměstnání. Tématy k úvahám jsou například strach spojený s takovouto změnou, osudovost životních zvratů, důležitost instinktu, omezení perfekcionismu, potřeba odstupu a nadhledu a nutnost změnu přijmout, nikoli ji popírat. Podobně jako u titulu Lidé plánují, Bůh se směje nás potěší příběhy z newyorského židovského prostředí, zdánlivě jednoduchá zamyšlení překvapující svým dosahem i odkazy na nejnovější psychologický výzkum. Sherre Hirsch je americká rabínka, spisovatelka a spirituální koučka. V Portále vyšla její kniha Lidé plánují, Bůh se směje.


...žná životní období lze nahlížet různým způsobem ... Judaismus | Alza.cz ... . Autorka této knihy je nepovažuje za překážky, ale za „prahy". Přirovnává život k přebývání v domě s mnoha místnostmi, do nichž můžeme vkročit teprve po překonání a zpracování příslušného prahu, tj. životní křižovatky. Sedm kapitol, psaných s typickým laskavým humorem a nadhledem, se ... Ani Bůh prý není neomylný: Jak procházet osudovými změnami. Sherre Hirsch ... Ani Bůh prý není neomylný Autor: H ... Ani Bůh prý není neomylný - Jak procházet osudovými ... ... . Sherre Hirsch ... Ani Bůh prý není neomylný Autor: Hirsch, Sherre Nakladatel: Portál EAN: 9788026214304 ISBN: 978-80-262-1430-4 Originál: Thresholds Překlad: Vrbová, Anna Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Ani Bůh prý není neomylný - Jak procházet osudovými změnami 2019 Lidé pl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY