Lexikon tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku

Lexikon tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku - Jiří Bílek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Bílek
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lexikon tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Bílek. Číst Lexikon tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Naše vlast patří nejen k nejkrásnějším místům na světě, ale díky své dlouhé a bohaté historii také k nejpodivnějším, nejtajemnějším a nejzáhadnějším. V průběhu věků se událo mnohé, co podle záhadologů a psychotroniků zanechalo svůj pozitivní či negativní otisk. Nejde jen o lidové pověsti a báje, často připomínající pohádky, které však přesto mohou mít kdesi v pozadí „zrnko pravdy“, ale rovněž o prokázané historické události, po nichž tu „cosi“ zůstalo. Můžete se o tom přesvědčit sami, protože u všech míst, která jsou řazena abecedně, je uvedeno i jejich zeměpisné umístění v Čechách, na Moravě či ve Slezsku.


... tajemných míst: v Čechách, na mMoravě a ve Slezsku Jiří Bílek Nakladatel: Universum 2019 Kniha Lexikon tajemných míst - v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ... Lexikon tajemných míst - Jiří Bílek | Knihy Dobrovský ... . ... Kniha Lexikon tajemných míst - v Čechách, na Moravě a ve Slezsku je v. Přečtených: 2x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 7x: Chci si koupit: 6x: Nápověda - Podmínky užit ... V Čechách, na Moravě a ve Slezsku. BÍLEK Jiří. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2019 (1.) - váz., 312 str. EAN: Můžete se o tom přesvědčit sami, protože u všech míst, která jsou řazena abecedně, ... Kniha Lexikon tajemných míst - Jiří Bílek | Dobré Knihy.cz ... . Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2019 (1.) - váz., 312 str. EAN: Můžete se o tom přesvědčit sami, protože u všech míst, která jsou řazena abecedně, je uvedeno i jejich zeměpisné umístění v Čechách, na Moravě či ve Slezsku. Autor: Bílek Jiří Rok vydání: 2019 Vazba: Kniha, pevná ISBN: 978-80-242-6307-6 Počet stran: 312 Rozměry: 150 x 232 ... Lexikon tajemn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY