Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně

Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marie Třešňáková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie Třešňáková. Číst Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skvělý průvodce pro každého, kdo chce navštívit Sicílii – ať už doopravdy, nebo ve svých představách. Knížka vtipných příběhů, čerpajících z osobních zážitků autorky, které téměř dvacet let sbírá při důkladném poznávání Sicílie. Její obdiv se váže především k lidem, k sicilskému životu, který se vede piano, piano – tedy pomalu, ctí siestu, je nadmíru srdečný, přátelský, vnímavý, ale nám věčně spěchajícím seveřanům občas leze pořádně na nervy. Obdivuje sicilské umělce – architekty, fotografy, hudebníky, sochaře – a vypráví o setkání s nimi. Ve druhém plánu představuje města, pláže, přírodní parky, dobré jídlo a víno, dává praktické rady k pobytu i pohybu po ostrově, do kterého se zamilovává čím dál více Čechů. Kouzlo vyprávění tkví v autorčině schopnosti vtipně a s nadsázkou líčit tamní život. Za doprovodu obrazů českých malířů a 93 fotografií autorky se dostává do rukou čtenářů kniha vyprávění o setkání s odlišnou kulturou života, typickou pro středomořský ostrov Sicílie.


...jsem Sicílii Autor: Třešňáková, Marie Nakladatel: Práh EAN: 9788072528059 ISBN: 978-80-7252-805-9 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 14 × 19 cm Rok vydání: 2019 (2 ... Na sicilii | Sleviste.cz ... . vydání) Všechny informace o produktu Kniha Potkala jsem Sicílii aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Potkala jsem Sicílii aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková. Kniha: Potkala jsem Sicílii -- aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková ... Podtitul: aneb Neberte to osobně. Vydejte se s námi za netradičním poznáním Sicílie. Autorka navštěvuj ... Potkala jsem Sicílii: aneb Neberte to osobně - KOSMAS.cz ... . Kniha: Potkala jsem Sicílii -- aneb Neberte to osobně - Marie Třešňáková ... Podtitul: aneb Neberte to osobně. Vydejte se s námi za netradičním poznáním Sicílie. Autorka navštěvuje tento italský ostrov opakovaně již od roku 2000 a všechny své vjemy, ... Skvělý průvodce pro každ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY