Bílý odstřelovač Simo Häyhä

Bílý odstřelovač Simo Häyhä - Tapio A. M. Saarelainen | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tapio A. M. Saarelainen
DIMENZE
8,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Bílý odstřelovač Simo Häyhä.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bílý odstřelovač Simo Häyhä ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tapio A. M. Saarelainen. Číst Bílý odstřelovač Simo Häyhä Online je nyní tak snadné!

POPIS


SIMO HÄYHÄ (1905–2002) je nejslavnější odstřelovač všech dob. Vprůběhu Zimní války mezi Sovětským svazem aFinskem vletech 1939–1940 dosáhl 542 potvrzených zásahů, což je dodnes nepřekonaný rekord.Jeho výkon je o to pozoruhodnější, že ho docílil s běžnou puškou opatřenou mechanickými mířidly. Stal se vzorem pro mnoho dalších odstřelovačů po celém světě a nezpochybnitelně předvedl, jak zásadní roli může hrát elitní specializovaný střelec na moderním bojišti.TAPIO A. M. SAARELAINEN slouží ve finské armádě jako důstojník z povolání. Dlouhodobě se věnuje výcviku odstřelovačů, podílel se na přípravě finské armádní příručky pro odstřelovače a sám je skvělý střelec. Díky tomu se stal jedinou osobou, které se samotářský a skromný Simo Häyhä odhodlal plně otevřít. Výsledkem je fascinující, bohatě ilustrovaná kniha, která přináší mnoho nových podrobností o životním příběhu odstřelovačské legendy, ale především podrobně zkoumá tajemství Häyhäho úspěchů a popisuje také využívání jeho zkušeností v současné finské armádě. Tuto publikaci proto ocení nejen zájemci o dějiny válek a odstřelovačství, ale také vojenští a policejní odstřelovači či závodní střelci.


...yhä (17. prosince 1905 Rautjärvi - 1. dubna 2002 Hamina), finskou propagandou označovaný jako Bílá smrt: valkoinen kuolema, byl finský voják, který během zimní války působil jako odstřelovač ... Bily odstrelovac simo hayha odhalte tajemstvi uspechu ... ... .Během svého působení ve válce měl potvrzené zabití 259 rudoarmějců ruskou puškou Mosin, počet zabití potvrdil i svými zápisky a údajně zabil stejné číslo ... SIMO HÄYHÄ (1905-2002) je nejslavnější odstřelovač všech dob. V průběhu Zimní války mezi Sovětským svazem a Finskem v letech 1939-1940 dosáhl 542 potvrzených zásahů, což je dodnes nepřekonaný rekord. Jeho výkon je o to pozoruhodnější, že ho docíl ... Bílý odstřelovač Simo Häyhä | eKnihy, elektronické knihy ... ... . V průběhu Zimní války mezi Sovětským svazem a Finskem v letech 1939-1940 dosáhl 542 potvrzených zásahů, což je dodnes nepřekonaný rekord. Jeho výkon je o to pozoruhodnější, že ho docílil s běžnou puškou opatřenou mechanickými mířidly. Bílý odstřelovač: Simo Häyhä SIMO HÄYHÄ (1905-2002) je nejslavnější odstřelovač všech dob. V průběhu Zimní války mezi Sovětským svazem a Fi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY