Kniha lesa

Kniha lesa - Emily Bone, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Bone,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha lesa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha lesa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bone,. Číst Kniha lesa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Udělejte si procházku lesem a objevujte, jak se les mění na jaře, v létě, na podzim a v zimě. Využijte své smysly a osahejte si les, přivoňte si k němu a naslouchejte mu. Pozorujte ptáky v korunách stromů i živočichy v houštinách. Kdo z nich tady zanechal stopy? Zůstaňte celý den v lese a vytvořte si lesní deník podle vzoru v knize. Tajemné stíny a záhadné siluety, které vznikají při zapadajícím slunci, ve vás probudí fantazii – vyprávějte si příběhy, které se v lese odehrávají. Až si přečtete a prozkoumáte celou knížku, stanou se z vás jistě odborníci na stromy a na život v lese. Vydejte se do lesa a zjistěte, jak to v lese vypadá. A tentokrát se dívejte opravdu pozorně.


...sa . Svojtka&Co., 2019. Vydavateľstvo Svojtka&Co ... Kniha lesa - Emily Bone,Alice James,Natalie Hughesová ... ... ., 2019. Urobte si prechádzku po lese a objavujte, ako sa les mení na jar, v lete, na jeseň a v zime. Využite svoje zmysly a dotýkajte sa lesa, privoňajte k nemu a načúvajte mu. Pozorujte vtáky v korunách stromov i živočíchy v húštinách... kniha lesa, příběh lesa, roční období, rok v lese, stromy, zvířata, lesní zvířata, prastaré lesy, poetické ilustrace, obrázková encyklopedie, příroda ... Všechny informace o produktu Kniha Kniha les ... Kniha: Kniha lesa (Svojtka&Co.) | Martinus ... ... Všechny informace o produktu Kniha Kniha lesa, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kniha lesa. Kniha lesa od 173 Kč - Heureka.cz Na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY