Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli

Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli - Miky Škoda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miky Škoda
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miky Škoda. Číst Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Z Pardubic přes čtyřtisícovky až za hranice běžného životaTohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu. Třeba když potkal medvěda nebo když prodělal první statisíce. Právě prostřednictvím vlastních zážitků a zkušeností Miky ostatním ukazuje, jak je důležité přijímat výzvy, věřit sobě i svému okolí a hlavně se ze svých fuck-upů na cestě za sny nepodělat.


...(po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole neřekli Tohle je inspirativní příběh sedmadvacetiletého kluka, který procestoval více než čtyřicet zemí, vystudoval dvě vysoké školy, založil dvě firmy a mezitím se několikrát dostal do pořádného průšvihu ... Po škole - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli Miky Škoda Nakladatel: XYZ 2019 Elektronická kniha Můžeš (po)dělat cokoli ... Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli. Miky Škoda Nakladatel: XYZ 2019 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Můžeš (po)dělat cokoli O všem, co mi ve škole něřekli. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Kniha: Mů ... Muzes po delat cokoli | Sleviste.cz ... ... Můžeš (po)dělat cokoli: O všem, co mi ve škole něřekli. Miky Škoda Nakladatel: XYZ 2019 žádné recenze. Sojka hlídačka. Sojko sojko, ... Můžeš (po)dělat cokoli O všem, co mi ve škole něřekli. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Kniha: Můžeš (po)dělat cokoli - Miky Škoda množství. Koupit. Kategorie: Knihy. Popis; Popis. Aneb O všem, co mi ve škole neřekli. Z Pardubic přes čtyřtisícovky až za h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY