Numismatický sborník 32/1

Numismatický sborník 32/1 - Jiří Militký | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Militký
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Numismatický sborník 32/1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Numismatický sborník 32/1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Militký. Číst Numismatický sborník 32/1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Do tohoto svazku Numismatického sborníku byly zařazeny celkem čtyři studie a devět zpráv o mincovních nálezech:Jiří Militký – David Vích: Keltské mince ze sídliště Vraclav (okr. Ústí nad Orlicí). Příspěvek k otázce lokalit centrálního charakteru v Čechách z pohledu numismatiky; Jiří Lukas – David Vích: Nálezy jednotlivých „ztrátových“ raně středověkých mincí z hradiště Vraclav (okr. Ústí nad Orlicí); Kamil Smíšek – David Vích: Nálezy mincí z vrcholného středověku a raného novověku z povrchového průzkumu hradiště Vraclav (okr. Ústí nad Orlicí); Jan T. Štefan: Medaile na prince Evžena Savojského ve světle pamětního tisku; Petr Schneider – David Vích: Středověké mince z hradiště u Mařína, k. ú. Zadní Arnoštov a Křenov (okr. Svitavy); Barbara Marethová – Petr Schneider – Pavla Skalická: Nález cylindrického pouzdra s brakteáty z Opavy z prostoru bývalé Radniční ulice; Vojtěch Brádle: Poznámky k depotu z Nepomuku (okr. Plzeň-jih); Jan Cihlář – David Vích: Vrcholně středověké a novověké mince z okolí zaniklých cest u Křenova (okr. Svitavy); Kamil Smíšek – David Vích: Nálezy jednotlivých mincí z povrchového průzkumu v Hedčanech (k. Ú. Dašice, okr. Pardubice); Dagmar Grossmannová: Několik poznámek k mincovnímu depotu z Hodova z období Jagellonců na Moravě; Martin Kuča – Jan Videman: Depot mincí z konce 16. století z Kralic nad Oslavou (okr. Třebíč); Vlastimil Novák: Nález sběratelské kopie středověkého artuqovského bronzového dirhamu z Turnova – Malého Rohozce (okr. Semily); Roman Zaoral: Český dukát v nálezu z Katalánska.


...struck in High Middle Ages and modern times and found around vanished roads near Křenov (Svitavy district) ... Jiří Militký | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Some 15 coins struck in High Middle Ages and modern times are presented. They were discovered via metal detecting activities around Numismatický sborník 32/1. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihláše ... Numismaticky sbornik 32 2 jiri militky | Sleviste.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... NS 32-1/2018 PDF (14 MB) ... Numismatický sborník je dlouhodobě vnímán jako nejprestižněj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY