Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě

Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě - Emily Bone, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Emily Bone,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Bone,. Číst Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Existuje spousta věcí, které můžete hledat a vidět v přírodě – ať už v městském parku či hlubokém lese. Vypravit se ven do přírody je zábava, a ať už je jakékoliv počasí, vždycky se najdou věci, které se vyplatí vidět, které se dají objevovat a které můžete dělat venku v přírodě. Pozorujte ptáky, postavte hmyzí hotel, objevujte život v potoce, staňte se umělcem a vytvořte umělecké dílo uprostřed lesa. Pozorujte noční oblohu, opečte si dobrotu na ohni, postavte iglú. Tato kniha je plná nápadů na aktivity, pozorování a hry v přírodě, ať už jste kdekoliv a je jakékoliv počasí.


... ... Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a ... ... ... Průvodce přírodou: Inspirující nápady k objevování a ... ... dce přírodou: Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě Emily Bone, Alice James Inspirující nápady k objevování a bádání v přírodě Titul doručujeme za 3 pracovní dny Vaše cena s DPH: 199 Kč 175 Kč Průvodce přírodou o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY