Z očí do očí

Z očí do očí - Miroslav Graclík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Graclík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z očí do očí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z očí do očí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Graclík. Číst Z očí do očí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo je natolik výjimečný, že stojí za to udělat s ním rozhovor? A kdo je natolik významný, aby stálo za to si ten rozhovor přečíst? Vždyť každý člověk je jedinečný a svým způsobem zvláštní. Autor se za léta své novinářské praxe setkal s nespočtem lidí a teprve v posledních letech se rozhodl vytvořit plnohodnotnou rozhovorovou knihu. Klíčem k výběru osobností nebylo nic jiného než jejich život. Doufáme, že mezi řádky a v přívalu slov se neztratilo to podstatné, totiž ona jedinečnost každého z nich. Už jen výběr některých ze zastoupených (Regina Rázlová, Kateřina Brožová, Robert Rosenberg, Miloš Jakeš, Jiřina Švorcová, Petr Hannig, Zdeněk Troška…) dokazuje, že se jedná o mimořádný počin.


...ature is not available right now. Please try again later ... oko překlad z češtiny do francouzštiny - Seznam Slovník ... . From 31 March 2020, YouTube services in the UK will be provided by Google LLC. Rating is available when the video has been rented. This feature is not available right now. Please try again later ... Provided to YouTube by Supraphon Z očí do očí · Minnesengři Bělovláska ℗ 1980 SUPRAPHON a.s. Released on: 2013-05-24 Auto-generated by YouTube. Jak jsme informovali v tomto článku, Úřad pro kont ... Tvořím, Tvoříš, Tvoříme: Z Očí Do Očí ... . Jak jsme informovali v tomto článku, Úřad pro kontrolu hospodářské soutěže zakázal podpis smlouvy s provozovatelem LZS v Ústí nad Labem od 1. 1. 2017. Zdravotníci z Ústí to vítají ... Z očí do očí. Všechny díly 147. Diskuse Napište nám. Zpravodajství ... 2020 -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY