První setkání

První setkání - Orson Scott Card | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Orson Scott Card
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
První setkání.pdf


Chcete si knihu přečíst?První setkání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orson Scott Card. Číst První setkání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Enderův cyklus patří k nejpopulárnějším ságám žánru SF. Jednotlivé tituly získaly ceny Hugo a Nebula a vycházejí v mnoha jazycích. Sledujeme v nich příběh chlapce Endera Wiggina od jeho vítězství nad cizí rasou, která hodlala zničit Zemi, až po jeho putování po kolonizovaných světech hluboko ve vesmíru. Ale fanoušky na celém světě zajímalo, co se dělo okolo. A tak jako první spatřila světlo světa povídka Investiční poradce, která nám přibližuje první setkání Endera a jeho virtuální přítelkyně Jane. A když v roce 2002 chtělo jedno malonákladové nakladatelství v USA vydat tuto povídku s původní povídkou Enderova hra, uvolil se Orson Scott Card napsat další povídku z Enderova světa, která se jmenovala Polský chlapec. Po obrovském úspěchu této sbírky, která byla okamžitě vyprodána, se rozhodlo velké standardní nakladatelství, že to také zkusí, ale protože rozsah díla byl malý, připsal O. S. Card ještě jednu povídku - Obtížný student. Pro českého čtenáře jsme knihu doplnili o podrobnou autorovu bibliografii, kterou sestavil Martin Šust. Věříme, že i Vy se s chutí pustíte do čtení dalších příhod Endera Wiggina a jeho rodiny... příhod, které pomáhají dotvářet komplexnost díla, jakým bezesporu celý Enderův cyklus je.


...ejte se na 1.díl první série pohádky Máša a medvěd - První setkání - zdarma online z youtube ... Enderova sága: První setkání - Orson Scott Card | Databáze ... ... . Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. O jejich používání se můžete informovat bližšie tu. V pořádku. Vítejte na naší nové stránce! Už jsme přidali více než 1800 dílů pohádek. Ken Block Teaches His 13-Year-Old Daughter To Do Donuts... in the Gymkhana Ford Escort! - Duration: 16:48. Ken Block 1,540,393 views. New Upíří deníky 3x22 Damon a Elena - první setkání ... The full s ... První setkání | Anonymní alkoholici ... . Ken Block 1,540,393 views. New Upíří deníky 3x22 Damon a Elena - první setkání ... The full story of Damon Salvatore and Elena Gilbert [1x01 - 8x16] - Duration: 33:51. Evans Style Recommended for you. První společné setkání Velké trojky, plánování konečné strategie války proti Německu a jeho spojencům, stanovení data Dne D Druhá Káhirsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY