Brasyl

Brasyl - Ian McDonald | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ian McDonald
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Brasyl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brasyl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian McDonald. Číst Brasyl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román o Brazílii, zemi, kam dějiny zanesly mnoho barev pleti a řadu náboženských kultů, zemi hlubokých pralesů, dusného horka a slunce, lásky k fotbalu a nekonečných telenovel. V příběhu ze tří různých epoch – minulosti, přítomnosti a budoucnosti – se v přívalu nádherných detailů dostáváme k samotné esenci domova jednoho z největších pozemských národů. Z nespočtu drobných pramínků se v pozoruhodně vystavěném příběhu slévá dokonalý obraz největší jihoamerické země... A s ním na povrch vyvěrá nespočet otázek o samotné podstatě skutečnosti. Je vše propojeno skrze prostor i čas v křehké tkanině reality? Existuje jeden vesmír nebo mnoho vesmírů? Myšlenkově bohatý román britského prozaika poskytuje nejen odpovědi, ale i řadu dalších, neméně zajímavých otázek.


...s a story presented in three distinct strands of time ... Brasyl | Culture Northern Ireland ... . The main action concerns Marcelina Hoffman; a coked-up, ambitious reality TV producer in contemporary Brazil, a striving amateur capoeirista who transcends the cliches of luvvy television phony and becomes a full-fledged, truly likable person as we watch her embark upon a mad new ... Brasyl has three different time frames which all take place in Brazil, as the book's title suggests. In 1732 a Jesuit Father Luis takes a trip up to the ... Brasyl: Ian McDonald, Nigel Pilkington: 0889290909985 ... ... . In 1732 a Jesuit Father Luis takes a trip up to the wilderness of the Amazonas. In 2006 TV producer Marcelina has the idea to put a disgraced football goalkeeper in a reality TV show and tries to find him. Brasyl will do the same for South America's largest and most vibrant country. This is a story that begins in the favelas, the slums of Rio, and quickly expands to take in drugs, corruption, and a frightening new technology that allows a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY