Rozluštění Ztraceného symbolu

Rozluštění Ztraceného symbolu - Simon Cox | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Cox
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozluštění Ztraceného symbolu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozluštění Ztraceného symbolu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Cox. Číst Rozluštění Ztraceného symbolu Online je nyní tak snadné!





POPIS


Rozluštění Ztraceného symbolu – dílo z pera autora mezinárodních bestsellerů, světoznámého odborníka na záhady – je průvodce k třetímu románu Dana Browna, v němž vystupuje harvardský symbolog Robert Langdon. Šedesát abecedně seřazených hesel odkryje skutečné záhady a historická fakta, jež jsou osou děje odehrávajícího se v závratných dvanácti hodinách a vytvářejí svět intrik a tajemství obklopujících město Washington. V průvodci objevíte úžasné pravdy, které se skrývají za románovými událostmi, světem symbolů a zednářské lóže. V některých heslech autor poukazuje na to, že bychom se měli mít na pozoru nikoli před svobodným zednářstvím, nýbrž před tajnými skupinami a společnostmi, o nichž ve skutečnosti víme velice málo. Poskytuje zároveň hlubší pohled na některá témata, místa, osoby a skupiny z třetího románu Dana Browna.


...ění Ztraceného symbolu - dílo z pera autora mezinárodních bestsellerů, světoznámého odborníka na záhady - je průvodce k třetímu románu Dana Browna, v němž vystupuje harvardský symbolog Robert Langdon ... Obecní knihovna Ořechov ... . Rozluštění Ztraceného symbolu - dílo z pera autora mezinárodních bestsellerů, světoznámého odborníka na záhady - je průvodce k třetímu románu Dana Browna, v němž vystupuje harvardský symbolog Robert Langdon. Inzerát Rozluštění Ztraceného symbolu, kniha od: Simon Cox v okrese Ostrava-město, cena 80Kč, od JTana na Sbazar.cz. Popis: Průvodce třetím románem Dana Browna. Rozluštění Ztraceného symbolu dílo z pe ... Rozluštění Ztraceného symbolu - Simon Cox | KOSMAS.cz ... ... . Inzerát Rozluštění Ztraceného symbolu, kniha od: Simon Cox v okrese Ostrava-město, cena 80Kč, od JTana na Sbazar.cz. Popis: Průvodce třetím románem Dana Browna. Rozluštění Ztraceného symbolu dílo z pera autora mezinárodních bestse...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY