Šiva: Stezkou siddhů 1.

Šiva: Stezkou siddhů 1. - Jiří Krutina | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Krutina
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šiva: Stezkou siddhů 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Šiva: Stezkou siddhů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Krutina. Číst Šiva: Stezkou siddhů 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejvyšší Skutečnost je samo ryzí Vědomí, jež je noumenon. Stezka k Bohu vede poznáváním vlastní existence ve vědomí, jeho uvědomováním, poznáváním jeho aspektů inteligence, světla a blaženosti a odstraňováním překážek a omezení vědomí, kterým je ego a síly směřující k jeho opětnému vzniku, které přinášejí nesvobodu, utrpení a zlo člověku. Tím obnovujeme svůj prvotní božský stav ve věčném dobru a štěstí, které tolik hledáme zevně a mimo nás samé. Dvoudílná kniha vychází z vlastní praxe autora, ke které se opět vrátil v tomto životě po spontánním duchovním probuzení v roce 2003, které jej dovedlo k mistrovi Jiřímu Vackovi, s jehož duchovní pomocí a současným vnitřním vedením siddhy Nitjánandy poznání sama sebe ustálil do jeho přirozeného stavu. Společně s Jiřím Vackem sdílí a učí nauku přímé stezky ve společenství hledajících v Česku i na Slovensku. Meditační praxe podle J. Vacka, kterou společně se svým mistrem učí, je postavená na esenci zkušeností prověřených minulými i současnými mistry. Je založena zejména na zkoumání sebe sama - átmavičáře, jejímž nejznámějším exponentem v minulém století byl velký mudrc z Arunáčaly Ramana Maháriši a na nedvojné praxi kundaliní jógy, která byla součástí všech duchovních směrů, tantrou a jógou počínaje a křesťanskou mystikou konče.


...e "Šiva Stezkou siddhů 1." doporučujeme také: Stezkou siddhů - 2 ... Stezkou siddhů - díl 2 - Jiří Krutina | Databáze knih ... . díl Jiri, Krutina Cena: 376 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah Přepis ukázky 1 Základní filozofie. 1.1 Úvod . 1.2 Duchovní nauka ... Stezkou siddhů, 1.díl - Šiva. Stezkou siddhů, 1.díl - Šiva Sleva. Autor: Jiří Krutina. Popis: kniha A5, vázaná, 332 stran. ... Nejvyšší Skutečností je absolutní Vědomí, které je pri ... Stezkou siddhů - díl 1 - Jiří Krutina | Databáze knih ... . ... Nejvyšší Skutečností je absolutní Vědomí, které je primárně vztahem vědomí jako takového (Šiva) a jeho tvořivé moci bytí ... Šiva: Stezkou siddhů 1. Jiří Krutina Nakladatel: Krutina Jiří - Vacek 2010 Druhý díl trilogie Stezkou siddhů se zabývá poznáním věčných pravd a zákonitostí Nejvyšší skutečnosti z pohledu její tvořivé inteligentní moci vědomí neboli Šakti.Je nutné však správně chápat, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY