Královny ošklivek

Královny ošklivek - Clémentine Beauvais | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clémentine Beauvais
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královny ošklivek.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královny ošklivek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clémentine Beauvais. Číst Královny ošklivek Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třeskutě vtipná kniha, která vás přesvědčí o síle přátelství a o tom, že to důležité se skrývá uvnitř. Mireille, Astrid a Hakimu zvolili jejich spolužáci největšími Špekounkami, takže jsou oficiálně nejošklivější holky na škole. Kvůli tomu přece ale nebudou ronit slzy – no dobře, trochu jo, ale vzápětí zjistí, že je všechny spojuje společný cíl: všechny tři potřebují být 14. července v Paříži. Zároveň se nebojí výzev, a tak se rozhodnou, že tam z dalekého městečka na východě Francie dojedou na kole. Aby cestou neumřely hlady, budou po cestě prodávat, hádáte správně, špekáčky! Jejich výprava si rychle získá pozornost médií, takže tenhle malý výlet bude nakonec trochu jiný, než všichni očekávali. Výlet ale změní především samotné hlavní hrdinky.


...y ošklivek napsala mladá literární vědkyně zabývající se teorií dětské literatury (publikovala mj ... Královny ošklivek bazar | Databáze knih ... . monografii The Mighty Child), k jejíž odborné práci mám značný respekt. Od knihy jsem očekávala, že bude formálně zajímavější, ale způsob vyprávění v zásadě naplňuje schéma "obyčejná, ale vtipná ... Královny ošklivek Autor: Beauvais, Clémentine Nakladatel: Práh EAN: 9788072527625 ISBN: 978-80-7252-762-5 Originál: Les petites reines Překlad: Chmelařová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 15 × 22 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Královny ošklivek: Třeskutě vtipná kniha, která vás přesvědčí o síle přátelství... ... Královny ošklivek - Clémentine Beauvais od 9,59 € - Heureka.sk ... . vydání) Královny ošklivek: Třeskutě vtipná kniha, která vás přesvědčí o síle přátelství... 299,-228,-Skladem > 10 ks Koupit Mireille, Astrid a H...SOUVISEJÍCÍ KNIHY