Darebák David – králové a královny

Darebák David – králové a královny - Francesca Simonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Francesca Simonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Darebák David – králové a královny.pdf


Chcete si knihu přečíst?Darebák David – králové a královny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francesca Simonová. Číst Darebák David – králové a královny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vítejte u Davidova ujetého i úžasného, darebného i důvtipného populárně-naučného průvodce vším, co jste kdy chtěli vědět o KRÁLÍCH. Věděli jste, že anglická královna Alžběta má devět královských trůnů? Nebo že francouzský král Karel VI. si myslel, že je ze skla? Nebo že anglický král Richard II. vynalezl kapesník? Knížka nabitá bizarními informacemi i nahodilými maličkostmi je dokonalou příručkou o všem, co jste vždycky chtěli vědět (i o spoustě věcí, které jste možná vůbec vědět nechtěli) o králích i královnách – ve stylu Darebáka Davida! Zábavné čtení pro malé zvídavé čtenáře.


... David - králové a královny Autor: Simonová, Francesca Nakladatel: BB art EAN: 9788075951847 ISBN: 978-80-7595-184-7 Originál: Horrid Factbook: King nad Queens Překlad: Kubrichtová, Gisela Ilustrace: Ross, Tony Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,5 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Darebák David | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Elektronická kniha: Darebák David - králové a královny Autor: Francesca Simonová - Vítejte u Davidova ujetého i úžasného, darebného i důvtipného populárně-naučného průvodce vším, co jste kdy chtěli vědět o KRÁLÍCH a královnách. Kniha: Darebák David - králové a královny - Francesca Simonová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS ... Darebák David králové a královny - Francesca Simonová ... ... . Kniha: Darebák David - králové a královny - Francesca Simonová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY