Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom

Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom - Marek Hakl, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Hakl,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Hakl,. Číst Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta (fyzických, psychických a sociálních) a zároveň (vzhledem ke vzrůstajícímu počtu pacientů trpících chronickou bolestí) i dopadů na ekonomiku. Autoři mj. apelují na racionální volbu farmakoterapie s obezřetností při volbě volně prodejných přípravků a nepodceňování komunikace s pacientem. V úvodních kapitolách jsou stručně zmíněny patofyziologie bolesti, její dělení a psychosociální souvislosti chronické bolesti. Samostatné kapitoly jsou pak věnovány metodám léčby bolesti – farmakoterapii, invazivním metodám, psychoterapii chronického algického syndromu a dalším léčebným metodám (např. akupunktuře a TENS). V druhé, „speciální“ části publikace se autoři podrobně zabývají léčbou jednotlivých bolestivých syndromů – bolestmi hlavy, zad, komplexním regionálním bolestivým syndromem, bolestmi na hrudi a bolestí břicha, léčbou bolesti u seniorů, neuropatickou bolestí, léčbou onkologické a průlomové bolesti. Zvláštní kapitola je věnována léčbě akutní bolesti. Text doplňuje obrazová dokumentace a řada tabulek.


...éčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů na www ... Specifikace Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě ... ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Léčba... Léčba bolesti: Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndrom Marek Hakl, kol. Nakladatel: Mladá fronta 2019 Léčba bolesti : Současné přístupy k léčbě bolesti a bolestivých syndromů. 1.vyd. Praha: Mladá Fronta, 2011. 232 s. Edice Aeskulap-pro lékaře. ISBN 978-80-204-2473-. Další formáty: BibTeX La ... Léčba bolesti - Současné přístupy k léčbě bolesti a ... ... . 232 s. Edice Aeskulap-pro lékaře. ISBN 978-80-204-2473-. Další formáty: BibTeX LaTeX RIS Monografie našich předních specialistů v oboru algeziologie si klade za cíl poskytnout čtenáři přehledné a aktuální informace o problematice především chronické bolesti včetně jejích dopadů na pacienta (fyzických, psychických a sociálních) a zároveň (vzhledem ke vzrůstajícímu poč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY