Máme rádi mláďata

Máme rádi mláďata - Suzi Eszterhas | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Suzi Eszterhas
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme rádi mláďata.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme rádi mláďata ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Suzi Eszterhas. Číst Máme rádi mláďata Online je nyní tak snadné!

POPIS


S touto knihou se díky působivým fotografiím přenesete mezi mláďata divokých zvířat. Na jedinečných obrázcích slůňat, lvíčat, medvíďat a dalších zvířecích druhů z celého světa spatříte honičky, pády, nevinné rvačky i vyjádření podpory, starostlivosti a láskyplné péče, které pomáhají zvířecí drobotině dospět a naučit se jednou samostatně přežít v divočině. Zjistíte, že hraní není jen tak ledajaká zábava, že mazlit se dovedou i lvi a že bez obětavých a trpělivých rodičů by jen málokteré mládě přežilo.


...d má v množnom čísle tvar radi iba v mužskom rode pri životných podstatných menách, napr ... www.zavatasamota.estranky.cz ... . muži sú radi. Tvar rady je pri ostatných podstatných menách, teda v mužskom rode pri neživotných podstatných menách, napr. stromy majú rady slnko, v ženskom rode, napr. ženy to rady spravia, a v strednom rode, napr.mláďatá rady poskakujú, deti chodia rady do škôlky. Máme rádi mláďata. Celkové hodnocení ... Koupit. Anotace. S touto knihou se díky působivým fotografiím přene ... Máme rádi mláďata - Suzi Eszterhas | Knihy Dobrovský ... . Celkové hodnocení ... Koupit. Anotace. S touto knihou se díky působivým fotografiím přenesete mezi mláďata divokých zvířat. Na jedinečných obrázcích slůňat, lvíčat, medvíďat a dalších zvířecích druhů z celého světa spatříte honičky, pády, nevinné rvačky i vyjádření podpory ... Mláďata - píseň Jaromíra Klempíře , CD vyd. Bianka- Posloucháme hudbu v 1. ro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY