Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu)

Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu) - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu).pdf


Chcete si knihu přečíst?Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nechte se opět vtáhnout do podmanivého světa Star Wars a přečtěte si nejnovější příběh z této slavné vesmírné ságy, která má miliony fanoušků po celém světě. Setkejte se s oblíbenými hrdiny, rytíři Jedi Anakinem Skywalkerem, Obi-Wanem Kenobim a Yodou, odvážnou senátorkou Galaktické republiky Padmé Amidalou, představitelem temné strany Síly hrabětem Dooku, generálem separatistů Grievousem, svéráznými klonovými vojáky a droidy všech možných tvarů a schopností, včetně nezapomenutelných R2-D2 a C-3PO!


...Star Wars Klonové války Oficiální kniha k filmu Nechte se opět vtáhnout do podmanivého světa Star Wars a přečtěte si nejnovější příběh z této slavné vesmírné ságy, která má miliony fanoušků po celém světě ... Star Wars: Klonové války (seriál) - Wikipedie ... . Star Wars (česky původně též Hvězdné války) je americká multimediální franšíza žánru space opera, vytvořená Georgem Lucasem.Její hlavní částí je devítidílná řada celovečerních filmů, ke které se postupně přidala další díla. Franšíza vznikla v roce 1977 uvedením prvního filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, který se stal celosvětovým ... Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu) kol. ... Star Wars: Klonové války (oficiáln ... Star Wars: Klonové války (2008) - VHS / DVD / Blu-ray - FDb.cz ... . Franšíza vznikla v roce 1977 uvedením prvního filmu Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje, který se stal celosvětovým ... Star Wars: Klonové války: (oficiální kniha k filmu) kol. ... Star Wars: Klonové války (oficiální kniha k filmu) Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Star Wars: Klonové války Autor: kol. Nakladatel: Egmont EAN: 9...SOUVISEJÍCÍ KNIHY