Lazar

Lazar - Lars Kepler | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Kepler
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lazar.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lazar ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Kepler. Číst Lazar Online je nyní tak snadné!

POPIS


Komisař Joona Linna si myslel, že už má to nejhorší za sebou, přitom všechno teprve začíná… Policisté objeví v bytě na předměstí Osla tělo mrtvého muže. Z toho, co najdou v mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů, sběratel trofejí a kanibal. Jednou z trofejí je i lebka Summy Linnové, Joonovy manželky. O několik dní později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka. V kempu nedaleko Rostocku byl zavražděn sexuální násilník, který se Joonovi nedávno pokoušel dovolat. Joona záhy pochopí, že zdánlivě náhodnou souvislost mezi oběťmi nemůže ignorovat – stopy vedou k někomu, kdo má být již dávno mrtvý.


...back doesn't begin shortly, try restarting your device ... Lazar-like | definition of lazar-like by Medical dictionary ... . Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations. To avoid this, cancel and sign in to ... Menu. Shipping & returns; Privacy notice; Conditions of Use; Privacy notice; Contact us Lazar definition is - a person afflicted with a repulsive disease; specifically : leper. Define lazar. lazar synonyms, lazar pronunciation, lazar translation, English dictionary definition of lazar. n. Archaic A diseased person; a leper. n an archaic ... Lazar (1984) - IMDb ... . n. Archaic A diseased person; a leper. n an archaic word for leper ˈlazar-ˌlike adj n. a person infected with a disease, esp. leprosy. Noun 1. Lazar was born around 1329 in the Fortress of Prilepac, 13 kilometres (8.1 mi) southeast of Novo Brdo, then an important mining town.His family were the hereditary lords of Prilepac, which together with th...SOUVISEJÍCÍ KNIHY