Matečník

Matečník - Malgorzata Lebda | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Malgorzata Lebda
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Matečník.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matečník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Malgorzata Lebda. Číst Matečník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Matečník je jakýmsi tajemným zdrojem autorčiny poezie. Je to výjimečná buňka v plástvi, v níž roste včelí královna. V polštině má však matečník i druhý význam: jedná se o nedostupné místo hluboko v lese, kde se schovává zvěř. Les a včely jsou ústředními motivy této sbírky. Les je zde učitelem smrti a včely mají být metaforou života. Tohle alespoň tvrdí autorčin otec, hlavní figura této knížky, která je jakýmsi atlantem, na jehož bedrech spočívá celá tíha vesnického světa a jejíž smrt způsobuje neopravitelné trhliny v klenbě osobního kosmu.


...obře živený rojový matečník srovnáte s jakýmkoli nouzovým, zjistíte, že obsahuje až 4x tolik mateří kašičky ... Zralý matečník - Výzkumný ústav včelařský ... . Že by to nemělo vliv ? Zkuste to a poznáte higtech včely. To bude růst ! Taková rojová matka, to je mašina ! A že se mi loni v dubnu už podruhé rojila ? No a ? This feature is not available right now. Please try again later. Pokud se zdrojové včelstvo chystá rojit a má už matečníky, uděláme dobře když jeden takový matečník dáme do oddělku. Ten tím pádem nebude muset dělat nouzový matečník, a už dostane matečník v jisté fázi vývoje, takže to do vy ... Množení včel, oddělky - Včelařovy činnosti - Domácí včelařství ... . Ten tím pádem nebude muset dělat nouzový matečník, a už dostane matečník v jisté fázi vývoje, takže to do vylíhnutí matky nebude trvat tak dlouho. 5.den,po zavíčkování dáváme matečníky do líhně.Queen Honeybee. Matečník. 08.07.2008 10:34 Matečníky slouží výhradně k odchovu matek a jsou použity pouze jednou. Jejich délka je totiž 20 až 25 mm, takže by je matka nemohl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY