Strážci Sovího vrchu

Strážci Sovího vrchu - Jan Švrček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Švrček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strážci Sovího vrchu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strážci Sovího vrchu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Švrček. Číst Strážci Sovího vrchu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pete není zrovna třídní boss, ale po školních závodech ho mezi sebe pozvou kluci z party Skateboard Zombies. Zbavit se nálepky outsidera je lákavá představa! Zároveň ho o pomoc poprosí nová sousedka Alice, upoutaná na invalidní vozík. Chce vyrazit na Soví vrch za městem a zkontrolovat hnízdo volavek. Na dobrodružnou záchrannou výpravu se nakonec vydává pět kamarádů a před Petem se otevírá úplně nový svět, ve kterém není třeba si na někoho hrát.


...i Sovího vrchu Jan Švrček. Dobrodružný příběh o přátelství, přírodě a dobrých skutcích ... Petr Morkes | Albatros.cz ... . Pete není zrovna třídní boss, ale po školních závodech ho mezi sebe pozvou kluci z party Skateboard Zombies. Zbavit se nálepky outsidera je lákavá představa! Zároveň ho o pomoc poprosí nová sousedka Alice, upoutaná na ... Strážci Sovího vrchu - Jan Švrček. Dobrodružný příběh o přátelství, přírodě a dobrých skutcích." Pete není zrovna třídní boss, ale po školních... Strážci Sovího vrchu. Jan Švrček. Dobro ... Strážci Sovího vrchu / Nejlevnější knihy ... ." Pete není zrovna třídní boss, ale po školních... Strážci Sovího vrchu. Jan Švrček. Dobrodružný příběh o přátelství, přírodě a dobrých skutcích. Pete není zrovna třídní boss, ale po školních závodech ho mezi sebe pozvou kluci z party Skateboard Zombies. Zbavit se nálepky outsidera je lákavá představa! Zároveň h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY