Adolf Hitler a tajemství svatého kopí

Adolf Hitler a tajemství svatého kopí - Wilhelm Bernhart, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Wilhelm Bernhart,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Adolf Hitler a tajemství svatého kopí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adolf Hitler a tajemství svatého kopí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wilhelm Bernhart,. Číst Adolf Hitler a tajemství svatého kopí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů. Jedním z nich byl i Adolf Hitler. Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinova kopí. Čtenář se seznámí s tajemstvím samotného kopí, jeho magickým původem, vlivem na starověké civilizace, jeho mnohými proměnami a mnoha místy, na nichž bylo ukryto. V jeho historii se objevují králové, císařové, vévodové, generálové, princové a césarové. V jeho držení se vystřídaly takové osobnosti jako například Jozue, David, Saul, pontský Pilát, sv. Petr, Klaudius, Pompeius, Karel Veliký, Attila, Barbarossa a Napoleon.


...m z nich byl i Adolf Hitler. Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinova kopí ... PDF Buechner, Howard A., Davies, Leanne ... . Čtenář se seznámí s tajemstvím samotného kopí, jeho magickým původem, vlivem na starověké civilizace, jeho mnohými proměnami a mnoha místy, na nichž bylo ukryto. Existuje mnoho zájemců, kteří by chtěli vlastnit Svaté kopí (jde o kopí, jímž byla prolita krev Ježíše Krista na kříži) kvůli jeho neuvěřitelné moci, ať už z náboženských nebo politických důvodů. Jedním z nich byl i Adolf Hitler. Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinov ... Adolf Hitler a tajemství svatého kopí - Bernhart Wilhelm ... ... . Jedním z nich byl i Adolf Hitler. Tato kniha přináší překvapivá odhalení spojená s tajemstvím fantastické moci Longinova kopí. Čtenář se seznámí s ... Kniha: Adolf Hitler a tajemství svatého kopí Autor: Howard A. Buechner ; Wilhelm Ber...SOUVISEJÍCÍ KNIHY