Cviky pro zdravé nohy: Zbavte se potíží tréninkem!

Cviky pro zdravé nohy: Zbavte se potíží tréninkem! - Christian Larsen, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Christian Larsen,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cviky pro zdravé nohy: Zbavte se potíží tréninkem!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cviky pro zdravé nohy: Zbavte se potíží tréninkem! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christian Larsen,. Číst Cviky pro zdravé nohy: Zbavte se potíží tréninkem! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Trpíte vbočením palce, příčným plochonožím a podobně? Díky této knize zjistíte, co činí chodidla stabilními a bez bolesti. Místo nudné gymnastiky na vás čekají velice účinná cvičení metodou Spiraldynamik®. Spiraldynamik® – koncepce, která má úspich. Spiraldynamik® je cílená autoterapie při potížích s pohybem. Tento snadno naučitelný koncept je založen na poznatcích z medicíny, fyzioterapie, věd o sportu a jógy. Pomocí jednoduchých cvičení se naučíte anatomicky správný pohyb. Klouby se méně opotřebují, budou správně zatížené a bez bolesti.


...o zdravé nohy Autor: Larsen, Christian a Miescher, Bea Nakladatel: Poznání EAN: 9788087419861 ISBN: 978-80-87419-86-1 Originál: Gesunde Füsse ... Vyhľadávanie ... . Beschwerden einfach wegtrainieren Překlad: Schwingerová, Mária Popis: 1× kniha, brožovaná, 64 stran, česky Rozměry: 13,2 × 19 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Cviky pro zdravé nohy - Christian Larsen, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cviky pro zdravé nohy - Christian Larsen. Zdravá chodidla po celý život. Trpíte vbočením palce, příčným plochonožím a podobně? Díky této knize zjistíte, co činí chodidl ... Cviky pro zdravé nohy - Library ... . Zdravá chodidla po celý život. Trpíte vbočením palce, příčným plochonožím a podobně? Díky této knize zjistíte, co činí chodidla stabilními a bez bolesti. Místo nudné gymnastiky na vás čekají velice účinná cvičení metodou Spiraldynamik®. Spiraldynamik® - koncepce, která má úspěch. Spiraldynamik® ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY