Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti

Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti - Reinhold Messner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Reinhold Messner
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Reinhold Messner. Číst Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti: 50 let expedic do zóny smrti Online je nyní tak snadné!

POPIS


V roce 1950 se francouzské expedici, vedené Mauricem Herzogem, podařil výstup na první osmitisícovku. Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody“, jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně stanulo i několik českých horolezců. Autor, který jako první vystoupal na Annapurnu po obtížné severozápadní stěně, vypráví napínavý příběh zpřístupnění této nebezpečné osmitisícovky a poprvé uveřejňuje seznam všech obyvatelů Annapurny. Obnovené vydání jedné z nejúspěšnějších knih Reinholda Messnera.


...Použité knihy, grafika, pohlednice... > Použité knihy > Sport > Reinhold Messner - Annapurna : 50 let expedic do zóny smrti Annapurna : 50 let expedic do zóny smrti ... Reinhold.Messner - Annapurna , Má cesta - Říčany, Praha ... ... . To chci . V roce 1950 se francouzské expedici, vedené Mauricem Herzogem, podařil výstup na první osmitisícovku. Byla to Annapurna v nepálském Himálaji. Šedesát let po tomto průkopnickém výkonu vede na „Bohyni úrody", jak hoře říkají domorodci, tucet různých tras a na Annapurně ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti Reinhold Messner. Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti. Reinhold Messner. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvěz ... Kniha Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti | Knihy pre ... ... ... Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti Reinhold Messner. Annapurna - 50 let expedic do zóny smrti. Reinhold Messner. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. V roce 1950 se francouzské expedici, vedené Mauricem Herzogem, podařil v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY