Napořád: Nesmrtelní 1. díl

Napořád: Nesmrtelní 1. díl - Alyson Noëlová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alyson Noëlová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Napořád: Nesmrtelní 1. díl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Napořád: Nesmrtelní 1. díl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alyson Noëlová. Číst Napořád: Nesmrtelní 1. díl Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři Stephenie Meyerové a její série Stmívání. Sedmnáctiletou Ever trápí po automobilové nehodě, při které zahynuli její rodiče, mladší sestra a pes, pocit viny za to, že jako jediná přežila. Navíc se z ní po nehodě stala jasnovidka, slyší myšlenky jiných lidí a vidí jejich auru. Cizí myšlenky na ni dotírají na každém kroku, a proto se Ever stále víc uzavírá před světem. Okolní hlasy se snaží přehlušit muzikou burácející ze sluchátek, která skoro nesundává z uší. Všechno se ale změní, když potká Damena, který jediný dokáže zklidnit její mysl a ztišit hluk v její hlavě. Ani on není jako ostatní smrtelníci, jeho svět plný tajemství a zázraků Ever neobyčejně přitahuje, zároveň v ní však vyvolává znepokojivé otázky… Kniha se záhy po vydání probojovala mezi nejprodávanější knihy v USA, mimo jiné se vyhoupla na nejvyšší příčku žebříčku New York Times Bestsellers. Překladová práva byla prodána do 34 zemí světa.


...d -- Nesmrtelní 1. díl - Noëlová, Alyson ; Ever jako jediná z rodiny přežila těžkou autohavárii ... Modrý měsíc Nesmrtelní 2 - Noëlová Alyson levně, cena 232 ... ... . Po probuzení z dlouhotrvajícího kómatu u sebe objevila nové schopnosti vidět barevné aury ostatních a slyšet jejich myšlenky. ... Napořád: Nesmrtelní 1. díl Alyson Noëlová Nakladatel: Argo 2010 Nesmrtelní 1 - Napořád - Alyson Noëlová. První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři Stephenie Meyerové a její série Stmívání.... Koupit Koupit eknihu. První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři St ... Napořád - Alyson Noëlová | Knihy.ABZ.cz ... .... Koupit Koupit eknihu. První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři Stephenie Meyerové a její série Stmívání. Sedmnáctiletou Ever trápí po automobilové nehodě, při které zahynuli její rodiče, mladší sestra a pes, pocit viny za to, že jako jed...SOUVISEJÍCÍ KNIHY