Nenažraná koza

Nenažraná koza - Petr Horáček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Horáček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenažraná koza.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nenažraná koza ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Horáček. Číst Nenažraná koza Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mlsnou kozu nebaví přežvykování trávy, a tak se rozhodne vyzkoušet něco nového. Obejde celý statek, kočce vypije mléko, spořádá prasátku bramborové slupky, farmářově dcerce slupne botu a farmářovi dokonce trenýrky. Není divu, že se jí udělá špatně. Zezelená, zežloutne, zmodrá… A léčí se z toho celý týden – v pondělí přestane škytat, v úterý se jí přestane motat hlava, ve středu si mohutně říhne… A o víkendu už je to zas ta stará nepoučitelná koza. Dokud nenajde opuštěnou holinku... Obrázková kniha Petra Horáčka – českého výtvarníka, který dobyl srdce dětí po celém světě.


...aná koza Petr Horáček. 3,8 ( 5) Obrázková kniha českého výtvarníka, který dobyl srdce dětí po celém světě ... Nenažraná koza: Obrázková kniha Petra Horáčka - českého ... ... ... Nenažraná koza. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Nenažraná koza je mlsná. Vůbec neřeší co sní. A protože toho tláská opravdu dost, tak to v jejím břiš ... Nenažraná koza | KNIHCENTRUM.cz ... . ... Nenažraná koza je mlsná. Vůbec neřeší co sní. A protože toho tláská opravdu dost, tak to v jejím břiše bude taky podle toho vypadat. Příběh je krátký, čtivý, vtipný, barevný, nápaditý a bude bavit všechny, kdo knížku vezmou do roky k přečtení. Kniha: Nenažraná koza (Petr Horáček). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nenažraná koza...SOUVISEJÍCÍ KNIHY