Nezvěstný sázkař

Nezvěstný sázkař - Peter Klein | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Peter Klein
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nezvěstný sázkař.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nezvěstný sázkař ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Klein. Číst Nezvěstný sázkař Online je nyní tak snadné!

POPIS


John Punter, syn známého trenéra dostihových koní, se živí sázkami na dostihy a většinu času si dělá to, co jej zrovna baví. Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý kamarád ze surfování Wombat, neváhá ani chvíli a vydá se jej hledat s pomocí své přítelkyně Kate, investigativní novinářky z The Age. Od dostihového detektiva zjistí, že Wombat, který pracoval jako ošetřovatel koní, údajně sázel velké částky, hodně prohrával a šli po něm lichváři. Další pátrání postupně zavede Puntera a Kate z Melbourne pobřežní silnicí až daleko na sever do Brisbane. Cestou společně odhalí pohyb obrovských částek peněz a ilegálních drog, čímž se ocitnou v ohrožení života. o Peter Klein je považován za australského pokračovatele Dicka Francise. Jeho psaní je propracované a sebejisté, příběh má spád a je napínavý až do konce.


...Nezvěstný sázkař - Peter Klein. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni ... Kniha Hronovské pověsti - Trh knih - můj antikvariát online ... . Nezvěstný sázkař od Peter Klein v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. John Punter, syn známého trenéra dostihových koní, se živí sázkami na dostihy a většinu času si dělá to, co jej zrovna baví. Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý kamarád ze surfování Wombat, neváhá ani chvíli a vydá se jej hledat s pomocí sv ... Nezvěstný sázkař - Peter Klein | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jakmile ale záhadně zmizí jeho starý kamarád ze surfování Wombat, neváhá ani chvíli a vydá se jej hledat s pomocí sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY