Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu

Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu - Tad Williams | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tad Williams
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tad Williams. Číst Srdce ztraceného: Román z Východního Ardu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Srdce ztráty se odehrává necelého půl roku po událostech popsaných v knize Věž zeleného anděla. Ineluki, Král bouří, je poražen a jeho spojenci Nornové prchají na daleký sever do své legendární ledové pevnosti. V patách jim je vévoda Isgri,mur a hrstka rimmersgardských vojáků. Jejich cílem je zničit nornskou moc a definitivně odstranit jejich hrozbu. Ovšem jakkoliv Nornové ztratili na své dávné moci a slávě, zahnaní do kouta se nehodlají vzdát bez boje. Návrat do světa legendární trilogie Vzpomínka, Trn a Žal je příběhem o hrdinství a konci věcí, které se zdály být věčné.


...raceného Román z Východního Ardu. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Edvard Kožušník - Názory Aktuálně.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Pouhých dvě stě stran dlouhý román je nicméně jen předělem k další velké trilogii z Východního Ardu, kterou má Williams právě rozepsanou a která bude vycházet i v českém překladu. Srdce ztraceného se odehrává na konci války, kterou popisuje první trilogie. Vám ostatním poskytne kratší příběh o ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - září 2019 ... . Srdce ztraceného se odehrává na konci války, kterou popisuje první trilogie. Vám ostatním poskytne kratší příběh o bezvýznamné válce, ve které vlastně není co vyhrát, dokonalou představu o autorově stylu psaní; a kdo ví, třeba se do světa Východního Ardu zamilujete jako tisíce dalších čtenářů. Tad Williams: Srdce ztraceného. Vydal: Laser, 2019. Překlad: P...SOUVISEJÍCÍ KNIHY