DPH 2018: zákon s přehledy

DPH 2018: zákon s přehledy - Jiří Dušek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
DPH 2018: zákon s přehledy.pdf


Chcete si knihu přečíst?DPH 2018: zákon s přehledy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst DPH 2018: zákon s přehledy Online je nyní tak snadné!

POPIS


V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž získáváte neocenitelného pomocníka. Názorné přehledy obsahují např.: kontrolní hlášení, dodání vybraných nemovitých věcí, kompletní přehledy druhů a úprav odpočtů, odpočet při krádeži zásob, podmínky ručení za nezaplacenou daň, kdo je nespolehlivá osoba, přepravu v EU, kdy a jak zálohový koeficient, opravy DPH, jak se změnou meziroční sazby daně, přenesení daňové povinnosti v tuzemsku, zdanění služeb v EU, poskytnutí služeb z EU a třetích zemí, změny režimu při registraci či zrušení a další. V příloze jsou uvedeny formuláře k DPH a např. seznam základních sazeb v EU včetně struktury DIČ a seznam elektronicky poskytovaných služeb.


... - zákon s přehledy. V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH ... DPH 2018 - zákon s přehledy | Knihkupectví Serius.cz ... . Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy paragrafů zákona, čímž získáváte neocenitelného pomocníka. ... V patnáctém vydání praktické, osvědčené publikace autor na 157 přehledných schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy... DPH 2018 - zákon s přehledy V osvědčené publikaci autor ... DPH 2018 - zákon s přehledy - Knihy.ABZ.cz ... . Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je tak ojedinělým způsobem doplněno o přehledy... DPH 2018 - zákon s přehledy V osvědčené publikaci autor na schématech názorně "zobrazuje" zákon o DPH. Úplné znění platné k 1. 1. 2018 je doplněno schématickým znázorněním... DPH 2019 - zákon s přehledy V osvědčené...SOUVISEJÍCÍ KNIHY